Responsive image
HAKKIMIZDA
2018 yılında kurulan VORSİ AYDINLATMA iç ve dış aydınlatma ürünleri imalatında hizmet vermektedir. Sektördeki 25 yıllık bilgi birikim ve tecrübesini sizlere sunabilmenin heyecanını yaşamaktadır.

"Kalkınmanın temeli sanayidir" ilkesini baz alarak hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hemde istihdam sahası açmak amacıyla imalat sektörünu tercih etmiştir.

VORSİ AYDİNLATMA tüketiciye en iyi hizmeti sunmak ve dışa bağımlı olmadan kaliteli ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktadır. Sloganı "emeğe saygı" olan VORSİ AYDİNLATMA sözünün gücünü de arkasına alarak "TAKLİT" etmeden kendi tasarımları,kendi kalitesi, estetiği ve geniş ürün yelpazesi sayesinde kazandığı saygın ve özgün cizgisini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Merkezi Şişhane de bulunan şirketimiz yurt içi ve yurt dışı bayileri ile hem ulusal hemde uluslar arası düzlemde artı değer kazandırmaktadır.

En kalitelisi olma yolundaki iddiasını ciddi yatırımlar yaparak somut'lastıran VORSİ AYDİNLATMA ar-ge çalışmalarıyla en iyisini en uygun fiyata politikasıyla sizlere hizmet sunmaktadır.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım